Piegādes un preču atgriešanas nosacījumi

The PIER e-veikals saviem klientiem piedāvā 2 veidus, kā saņemt nopirktās preces:

1. Preču izņemšana PIER veikalos ir visātrākais veids kā saņemt savu pasūtījumu. Pirkuma grozā izvēlieties kādu no PIER veikaliem sagaidiet apstiprinājuma zvanu un varat uzreiz doties pēc savām precēm. Atgādinām, ka pasūtījumu ir jāizņem 5 dienu laikā.

2. Preču piegāde ar DPD uz jūsu izvēlēto adresi: Piegāde tiek nodrošināta visas dienas garumā no 8:00 līdz 18:00. Kurjers ar jums iepriekš sazināsies, lai precizētu tiešo piegādes laiku! Pievērsiet uzmanību, sūtījums tiks izsniegts tikai norādītajam saņēmējam.

Preču piegāde visā Latvijas teritorijā notiek 3-5 darba dienu laikā! Lūdzam ņemt vērā, ka pirmssvētku dienās pasūtījumi var tikt piegādāti 1-2 dienas vēlāk nekā parasti.

Uznešanas Pakalpojums

Gadījumos, ja preces svars pārsniedz 35 kg, vai tā ir lielgabarīta prece, jums jānodrošina cilvēki, kas piegādātās preces izkraus, vai arī papildus jāmaksā 18.99 € par uznešanas pakalpojumiem no kurjerfirmas puses.


Preču piegādes cenas uz Tavu izvēlēto adresi:

Svars no-līdz

Rīgas robežās

Lielākās pilsētas* un reģioni**

Pārējā Latvija

0.01 kg

2.99 kg

7.00 EUR

7.00 EUR

10.00 EUR

3.00 kg

19.99 kg

10.00 EUR

10.00 EUR

20.00 EUR

20.00 kg

49.99 kg

20.00 EUR

20.00 EUR

20.00 EUR

50.00 kg

149.99 kg

30.00 EUR

30.00 EUR

40.00 EUR

150.00 kg

299.99 kg

40 EUR

40.00 EUR

60.00 EUR

300.00 kg

500.00 kg

60.00 EUR

60.00 EUR

60.00 EUR


** Ādažu novads, Babītes novads, Baldones novads, Carnikavas novads, Garkalnes novads, Inčukalna novads, Krimuldas novads, Mālpils novads, Mārupes novads, Olaines novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Saulkrastu novads, Siguldas novads, Stopiņu novads, Sējas novads, Ķekavas novads.

Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils



Cenas ir norādītas EUR iekļaujot PVN

 

Preču atgriešana

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

 1. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar THE PIER elektroniski webshop@pier.lv vai telefoniski +371 67427733 (darba dienās no 9:00 līdz 17:00), norādot pasūtījuma numuru un datumu.

 2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un (izvēloties ērtāko veidu):

  - nosūtīt uz e-pastu webshop@pier.lv;
  - nosūtīt pa pastu SIA “THE PIER”, Rīgas – Siguldas šos. 1E, Berģi, Garkalnes nov., LV-1024;
  - iesniegt tuvākajā THE PIER veikalā kopā ar atgriežamo preci.

 3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Patērētājam vai trešajai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Patērētājs bija norādījis kā preces saņēmēju.

 4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.

 5. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs.

 6. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:
  - ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
  - preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos, nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

 7. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam (THE PIER). Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad THE PIER tiks informēts par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. THE PIER patur tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad būs iesniegts apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.

 Spiediet šeit, lai lejuplādētu atteikuma veidlapu.