Par mums

Māja ir mūsu iekšējās pasaules, stila, personības, gaumes un centienu atspoguļojums. Mēs ar izcilu meistarību un novatorisku dizainu iekārtojam māju ar lietām, kas mūs uzrunā. Jo māja taču ir vieta, kur paslēpties no ļaužu burzmas, stresa, kur mēs priecājamies kopā ar ģimeni, satiekamies ar draugiem vai atpūšamies, lasot labu grāmatu. Mājas ir oāze, radīta tieši mums un mūsu mīļajiem. 
Šī vīzija liek mūsu speciālistiem ceļot apkārt pasaulei, meklējot jaunākās un modernākās tendences mājas preču grupā. Mūsu dizaineri lieliski prot sapludināt dažādus stilus, ļaujot jums izveidot individuālu mājokļa interjeru un piešķirot tam unikālu raksturu un noskaņu.
Mēs radām jaunas produktu līnijas katru sezonu, piedāvājot izvēlei jaunākās un modernākās preces. Rūpīgi atlasītās kolekcijas izceļ mājokļa interjeru. Savukārt kombinējot dažādus stilus, jūs varat izveidot pats savu unikālo dizainu.
Neatkarīgi no gaumes un stila, Pier jūs varat izvēlēties tieši jums piemērotus mājas dekorus un mēbeles. Ja vēlaties ērtu dīvānu savai ģimenei, greznu samta krēslu lasīšanas stūrītim, izcilu mākslas darbu dzīvojamā istabā, dažādus grozus vai kastes, kur paslēpt visu nepieciešamo, to visu jūs varat iegādāties veikalā Pier. Siltajam laikam mēs piedāvājam nepieciešamās preces atpūtai ārā.
Veikals Pier piedāvā virkni aksesuārus jūsu mājoklim, kas var noderēt arī kā dāvana mīļotajam cilvēkam, draugam vai kolēģim. Novērtējiet plašo sveču piedāvājumu, gaisa atsvaidzinātājus un difuzorus, kas noteikti rosinās jūsu iztēli un uzlabos omu.
Dārgie Pier klienti! Mūsu misija ir sadarboties ar jums, piedāvājot pasaulē vislabāko un plašāko mājas stila dekoru klāstu.

 

PIER: Iedvesmu pasaule jūsu mājās