Pier.lv interneta veikala preču iegādes noteikumi

Preču pasūtīšanas noteikumi interneta veikalā PIER.LV

 

Pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam iepazīties ar SIA „THE PIER”, reģ. Nr. 40003900443, Jur. adrese “Augšvimbas” Berģi, Garkalnes novads, Siguldas šoseja 1E, LV-1024, (turpmāk – Sabiedrība) interneta veikala pier.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Pasūtot preces pier.lv, Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma un atgriezt preci. Par lēmumu izmantot atteikuma tiesības lūdzam mūs informēt pirms atteikuma termiņa beigām, rakstot uz e-pastu webshop@pier.lv vai zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 67427733.

 2. Pirkumu www.pier.lv interneta veikalā var veikt gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji jebkurā diennakts laikā. Veicot pasūtījumu, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar šiem noteikumiem un esat ticis informēts par pienākumu veikt samaksu par pasūtītajām precēm. Visi veiktie apmaksātie pasūtījumi tiek apstrādāti ne vēlāk kā nākamajā darba dienā, laikā no 9:00 līdz 18:00 pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

 3. Preču cenas ir norādītas eiro un iekļauj pievienotās vērtības nodokli 21%. Preces cenā nav iekļautas piegādes izmaksas.

 4. Saskaņā ar LR likumdošanu, visām precēm ir 2 (divu) gadu garantija, ja ražotājs konkrētai precei nav noteicis ilgāku garantijas laiku. Garantija ir derīga tikai precēm, kas netiek izmantotas komercdarbības veikšanai.

 5. Interneta veikalā pier.lv varat norēķināties ar bankas karti, izmantojot bankas maksājumu vai ar pārskaitījumu.

 6. Pasūtītās preces iespējams saņemt PIER veikalā klātienē vai piegādes veidā. Preču piegādes gadījumā jāveic papildus maksa par preču piegādi. 

 7. Izvēloties izņemt pasūtījumu kādā no PIER veikaliem, tas jāizdara 5 (piecu) darba dienu laikā no brīža, kad saņemts apstiprinājums par to, ka pasūtījums ir sagatavots.

 8. Izvēloties preču piegādi ar DPD, sūtījumi tiks piegādāti 3-5 (no trīs līdz piecu) darba dienu laikā. Sūtījumi tiek apstrādāti un izsūtīti tikai pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

 9. Interneta veikals www.pier.lv nepiedāvā mēbeļu montāžas pakalpojumus.

 10. Gadījumā, ja tiek konstatēti preces bojājumi vai defekti, lūdzam nosūtīt foto ar skaidri saskatāmu bojājumu un bojātās preces daļas (detaļas) numuru, kā arī problēmas aprakstu. www.pier.lv pārstāvis ar Jums sazināsies 1 (vienas) darba dienas laikā, lai atrisinātu radušos situāciju.

 11. Ja patērētājs uzskata, ka prece neatbilst līguma noteikumiem, patērētājam ir likumīgas tiesības sniegt pretenziju normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, sūtot e-pasta vēstuli uz webshop@pier.lv.

 12. Pēc šo noteikumu 10. un 11. punktā minēto pretenziju un paziņojumu saņemšanas, Sabiedrība izvērtē to pamatotību un sniedz atbildi 5 (piecu) darba dienu laikā no attiecīgās pretenzijas vai paziņojuma saņemšanas, nosūtot e-pasta atbildi uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Atbildē Sabiedrība Jums paziņo par pretenzijas pamatotību un citiem būtiskiem jautājumiem.